Ensar Brode Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Samanlı mahallesinde 1992 yılında faaliyetine başlamıştır. Tekstilin hızlı gelişimi ile yıllar içerisinde makina parkurunu günün teknolojisine uygun yenileme ve genişletme çabası içerisinde olmuştur. Her daim daha kaliteli ürünler ve daha iyi hizmet vermeyi hedefleyerek yıllar ile birlikte yenilenerek büyümektedir.

Tek ve çift katlı brode makinaları ve farklı uygulama teknikleri ile üretimde çeşitlilik sunmaktayız. Üretim portföyünde öncelikli olarak Fason Perde ağırlıklı imalat yapılmaktadır. Perde işlemelerimiz farklı zemin ve iplik türleri ile kombine edilerek çeşitlendirilmektedir.

Tesisimiz brode ve ev tekstili sektöründe günümüz teknolojisinde üretilebilecek her türlü ürünü gelen talepler doğrultusunda imal edebilecek kapasite ve teknolojiye sahiptir. Fason üretim ve detaylı bilgi için sitemizde bulunan örnek ürünlerimizi inceleyebilir, farklı talepleriniz için gerektiğinde bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yenilikçi ve teknolojik imkanlarımız ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim.
Saurer marka 20 yarda tek ve iki katlı, pul payet ve kordone uygulama özelliklerine sahip makinalarımız vardır.
Şu anda öncelik olarak fason Perde imalatı yapılmakta ancak geçmişte yapmış olduğumuz farklı ürün gruplarından; Gipür, Fisto, Yatak örtüsü çeşitleri, Nevresim takımları gibi ürün gruplarını örnek olarak sıralayabiliriz.
Şirketimiz zamanla güçlenerek ve yenilenerek sizlere daha kaliteli ve güvenle kullanacağınız ürünler sunmak için çalışmaktadır.
Hamza Parlak, Ensar Brode

Referanslarımız